OUR TEAM

THE DUTCH WAVEMAKER PROGRAM
MANAGEMENT TEAM

Tilly Stroo Smit

Egbertha Schuiling

Stanley van de Wal

Titia Kapteijn

Mirthe van Dijk

Nynke van der Ploeg

STEERING COMMITTEE
EDUCATION
  • Henk Ovink - Watergezant

  • Martien Beek - Ministry of Infrastructure and the Environment & Deltacommission

  • Eva Kernkamp - Beleidsmedewerker Internationaal Sportbeleid Ministerie van Buitenlandse Zaken

  • Peter Kiela - Beleidscoördinator waterveiligheidsbeleid Kernteam Human Capital , Ministerie van Infrastructuur & Milieu

  • Jentse Hoekstra - Officer Water Affairs, Ministerie van Infrastructuur & Milieu

  • Harold van Waveren - Strategisch adviseur waterveiligheid Rijkswaterstaat

  • Annemieke Hoogeveen - Adviescommissie Water, Ministerie van Infrastructuur & Milieu

  • Bram Rosenbrand - Beleidsmedewerker Innovatie en educatie Unie van Waterschappen

  • Bartel Berkhout - Founder and director Nyenrode Sports Inc.

  • Eelco Postma - secretaris-directeur|Koninklijk Nederlands Aardrijkskundig Genootschap/ KNAG

  • Emma Douven - project GEO week KNAG

  • Reina Kuiper - Senior Adviseur SME Advies

  • André de Hamer - Programma manager Duurzame Pabo

  • Gerben Huiszoon - Opleidingscoördinator Civiele Techniek en Watermanagement

  • HZ Delta Academy

  • Riaan Lous - Ecologisch pedagoog

  • Pabo

  • Kim van Steenwijk - Projectleider en ondernemer in kunst, erfgoed, media, onderwijs, natuur en recreatie

  • Edwin Visser

PARTNERS
  • Engie

  • Lamb Weston

  • Zeeland Seaports

  • Multraship

  • Amels/Damen

  • Vroon

  • Justion Advocaten

  • Accountants en adviseurs Rijkse

  • Evides

  • Zeeuwse Gemeenten / SAZ +

  • RWS - Beleef de Delta Route

  • Persgroep Nederland

  • Icon Broadcast Group

  • DGA

  • Force Fusion

  • Mathomar

  • T&Typografie

  • Eden Spiekerman

Duco Snijder

Karin Witkam

PROGRAM ‘ONS WATER’
  • Julie Köler

  • Rosanne Kroeze

  • Richard Flipse

  • Chris Sol - Strategisch communicatie adviseur, Ministerie van Infrastructuur & Milieu

PROJECT AMBASSADORS
  • Annelore Ficq - Boer & Croon

  • Ferdinand Dees - BT Projects

  • Henk de Breij - RvA Wereld Waternet

  • Willem den Ouden - Delta Academy at HZ University of Applied Sciences

  • Jan Walhout - Ingenieurs Walhout Civiel

  • Frank Bemelmans - HR Innovations

  • Menzo de Muinck Keizer - HR Innovations

  • Egbertha Schuiling - Watermediair

  • Stanley van de Wal - Rituals

IN COLLABORATION WITH
  • Reineke Boot - Head of Business Development and Sustainability Partnerships at Volvo Ocean Race

  • Duco Snijder - founder Sailservice

  • Arjen Rahusen - Sailservice

  • Marcelien Bos - Media en Communication Topsector Water

  • Erik van Vuuren - directeur Van Vuuren Performance Sailing

  • Noortje van der Lught - senior accountmanager TIG sports

  • Yvette van den Brand - Campaigner Plastic Soup Foundation

  • Maria Westerbos - directeur Plastic Soup Foundation;

  • Watersportverbond